Nová kniha Petra Štěpána – HRDINOVÉ NOVÉ FRONTY – příběh punkové legendy

Nová kniha Petra Štěpána – HRDINOVÉ NOVÉ FRONTY – příběh punkové legendyvychází 11.září! a je v prodeji na našich e-shopech betelnyhadry.cz i betelnyhadry.sk

Volnou formou vyprávěný příběh této legendární punkové skupiny jistě osloví nejen její dobové fanoušky, ale i současné mladší příznivce. Petr Štěpán nás nechává nahlédnout do zákulisí událostí, které předcházely vzniku skupiny, přes její vývoj, tvorbu, nahrávky, koncerty, vzestupy a pády až po rozpad a zánik skupiny. Kniha obsahuje množství autorových zážitků a osobních vzpomínek, z nichž drtivá většina je v této knize publikována vůbec poprvé.

Čtivou formou tím zároveň předkládá svědectví o životě nejen v punkové komunitě, ale též o době, kultuře a společnosti před pádem komunistického režimu. Naprostým unikátem knihy je komplet všech textů písní HNF, které jsou doplněny množstvím autentických dobových fotografií z celé éry skupiny Hrdinové Nové Fronty pořízené v letech 1985 – 1988.

Kniha vychází u příležitosti 30.výročí založení skupiny HNF!

Členové kapely Hrdinové Nové Fronty: Pavel Štěpán, Petr Štěpán, Leoš Kostelecký.

Koncem září vyjde i  3CD BOX H.N.F. – To svět se posraldouble CD + DVD. Unikátní materiál, které si budete rovněž moct zakoupit v našem e-shopu.

 

 

Napsat komentář