Barevné prameny do vlasů Clip-In

Úplně nejjednodušší variantou jak si probarvit vlasy a podtrhnout tak a zvýraznit svůj obličej, jsou barevné prameny clip-in. Prameny jsou z kvalitního materiálu a jsou téměř nerozeznatelné od vlasů pravých. Je to velice rychlá záležitost na připevnění, každý pramen obsahuje clip, který přiděláte na své vlasy. Prameny se dají natáčet a stříhat, takže si je přizpůsobíte svému účesu velice lehce. Jsou v různých barvách například červená, modrá bílá, lila, růžová a například i dvoubarevné proužkované v kombinaci černé s červenou a podobně. I údržba je jednoduchá dají se mýt i kartáčovat. Prameny můžete rovněž různě kombinovat nebo si jimi i vlasy prodloužit. Buďte kreativní a mějte každý den jiný účes a jinou barvu! Šířka pramene je 2,5 cm a délka 40 cm.

Více se dozvíte na našem e-shopu betelnyhadry.cz kde tyto prameny naleznete za ceny 105,- Kč a 115,- Kč. Cena je vždy uvedena za pár (tedy dva prameny).

clip-in-hair-extensions-pair-24-1clip-in-hair-extensions-pair-34-1clip-in-hair-extensions-pair-kopija-15-1clip-in-hair-extensions-pair-kopija-16-1clip-in-hair-extensions-pair-kopija-52-1clip-in-hair-extensions-pair-kopija-18-1

 

Napsat komentář